Sport | Kano Kajakk |
---|---|
Utgaver | II |
Steder) |
Zagreb Kroatia |
Datert | 1999 |
Navigasjon
De Flatwater EM i Kano skje i Zagreb ( Kroatia ).
Begivenhet | Gull | Tid | Sølv | Tid | Bronse | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
C-1200 m |
Russland Maxim Opalev |
40s 425 |
Tsjekkia Martin Doktor |
40s 585 |
Slovakia Slavomír Kňazovický |
40-tallet 775 |
C-1500 m |
Russland Maxim Opalev |
1 min 49 s 810 |
Tsjekkia Martin Doktor |
1 min 51 s 160 |
Bulgaria Gábor Fürdök |
1:53:07 |
C-1 1000 m |
Russland Maxim Opalev |
3:52 363 |
Tsjekkia Martin Doktor |
3:55:05 |
Polen Paweł Baraszkiewicz |
3:56:26 |
C-2200 m |
Polen Paweł Baraszkiewicz Daniel Jędraszko |
37s 851 |
Romania Mitică Pricop Ionel Averian |
38s 031 |
Tsjekkia Petr Procházka Jan Břečka |
38s 341 |
C-2500 m |
Romania Florin Popescu Gheorghe Andriev |
1 min 42 s 103 |
Russland Aleksandr Kovalev Aleksandr Kostoglod |
1:42:28 |
Spania Alfredo Bea David Mascato |
1:43:88 |
C-2 1000 m |
Russland Aleksandr Kovalev Aleksandr Kostoglod |
03:37 802 |
Romania Florin Popescu Gheorghe Andriev |
3:38:35 |
Tyskland Patrick Schulze Peter John |
3:41:06 |
C-4 200 m |
Tsjekkia Petr Fuksa Petr Netušil Karel Kožíšek Petr Procházka |
35s 649 |
Romania Ionel Averian Gheorghe Andriev Mitică Pricop Florin Popescu |
35s 809 |
Russland Konstantin Fomichev Ignat Kovalev Alexéi Volkonski Aleksandr Kostoglod |
35s 979 |
C-4500 m |
Russland Andréi Kabanov Ignat Kovalev Alexéi Volkonski Konstantin Fomichev |
1:31:86 |
Romania Florin Huidu Gheorghe Andriev Mitică Pricop Florin Popescu |
1:31:86 |
Tsjekkia Petr Fuksa Petr Netušil Viktor Jiráský Jan Macháč |
1:33:17 |
C-4 1000 m |
Russland Andréi Kabanov Ignat Kovalev Alexéi Volkonski Konstantin Fomichev |
3:17:59 |
Romania Mitică Pricop Sami Grigore Iosif Anisim Chirac Marcov |
3:19 227 |
Ukraina Roman Bundz Dmitri Sablin Nikolái Dimakov Leonid Kamlochuk |
3:19:24 |
Begivenhet | Gull | Tid | Sølv | Tid | Bronse | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
K-1200 m |
Israel Michael Kolganov |
35s 908 |
Modell: RFY Ognjen Filipović |
36s 018 |
Tsjekkia Pavel Hottmar |
36 sek 228 |
K-1500 m |
Bulgaria Petar Merkov |
1:39:09 |
Polen Grzegorz Kotowicz |
1:39:41 |
Israel Michael Kolganov |
1:39:49 |
K-1 1000 m |
Ungarn Ákos Vereckei |
03:32 741 |
Frankrike Babak Amir-Tahmasseb |
3:33:55 |
Israel Michail Kolganov |
3:34:18 |
K-2 200 m |
Polen Marek Twardowski Adam Wysocki |
33s 515 |
Norge Andreas Gjersø Nils Olav Fjeldheim |
33s 975 |
Russland Sergey Verlin Anatoly Tishchenko |
33s 985 |
K-2500 m |
Polen Marek Twardowski Adam Wysocki |
1:28:85 |
Ungarn Zoltán Kammerer Ákos Vereckei |
1:29:36 |
Ungarn István Beé Vince Fehérvári |
1:29:96 |
K-2 1000 m |
Slovakia Juraj Bača Michal Riszdorfer |
3: 12: 529 |
Ungarn Zoltán Kammerer Ákos Vereckei |
3:14:16 |
Polen Marek Twardowski Adam Wysocki |
3:14:70 |
K-4 200 m |
Russland Andréi Tissin Vitali Gankin Alexandr Ivanik Roman Zarubin |
31s 269 |
Ukraina Nikolái Zaichenkov Mijaíl Luchnik Andréi Borzhukov Olexi Slivinski |
31s 969 |
Slovakia Rastislav Kužel Martin Chorváth Ján Divinec Andrej Wiebauer |
31s 999 |
K-4500 m |
Russland Andréi Tissin Vitali Gankin Alexandr Ivanik Roman Zarubin |
1:20:68 |
Bulgaria Petar Merkov Andrian Dushev Milko Kazanov Petar Sibinkich |
1:22:25 |
Romania Sorin Petcu Vasile Curazan Marian Sârbu Romică Şerban |
1:22:55 |
K-4 1000 m |
Polen Grzegorz Kotowicz Adam Seroczyński Marek Witkowski Dariusz Białkowski |
2:55 199 |
Bulgaria Petar Merkov Andrian Dushev Milko Kazanov Petar Sibinkich |
2:56:04 |
Slovakia Rastislav Kužel Martin Chorváth Juraj Kadnár Andrej Wiebauer |
2:57 499 |
Begivenhet | Gull | Tid | Sølv | Tid | Bronse | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
K-1200 m |
Italia Josefa Idem |
41s 322 |
Ungarn Rita Kőbán |
41s 582 |
Spania Belén Sánchez |
42s 462 |
K-1500 m |
Italia Josefa Idem |
1:51:07 |
Ungarn Rita Kőbán |
1:52:30 |
Polen Elżbieta Urbańczyk |
1:52 832 |
K-1 1000 m |
Italia Josefa Idem |
3:55:45 |
Ungarn Rita Kőbán |
3:56 809 |
Polen Elżbieta Urbańczyk |
3:58:31 |
K-2 200 m |
Polen Beata Sokołowska-Kulesza Aneta Pastuszka |
39 s 454 |
Ungarn Szilvia Szabó Erzsébet Viski |
40s 245 |
Russland Natalia Guli Elena Tissina |
40s 374 |
K-2500 m |
Polen Beata Sokołowska-Kulesza Aneta Pastuszka |
1 min 40 s 757 |
Ungarn Szilvia Szabó Katalin Kovács |
1:41:50 |
Spania Beatriz Manchón Izaskun Aramburu |
1 min 42 s 607 |
K-2 1000 m |
Polen Beata Sokołowska-Kulesza Aneta Pastuszka |
3:38:57 |
Ungarn Andrea Borocsi Katalin Kovács |
3:38:08 |
Romania Elena Radu Sanda Toma |
3:40:42 |
K-4 200 m |
Russland Natalia Guli Tatiana Tishchenko Olga Tishchenko Galina Pryvayeva |
35s 959 |
Ungarn Szilvia Szabó Erzsébet Viski Kinga Bóta Katalin Kovács |
36s 459 |
Tsjekkia Šárka Borkovcová Kateřina Hluchá Barbora Futerová Milena Pergnerová |
36s 949 |
K-4500 m |
Ungarn Kinga Bóta Erzsébet Viski Szilvia Szabó Katalin Kovács |
1 min 35 s 126 |
Spania Belén Sánchez Beatriz Manchón Ana María Penas Izaskun Aramburu |
1:36:79 |
Russland Natalia Guli Tatiana Tishchenko Olga Tishchenko Galina Pryvayeva |
1:37:50 |
Bare offisielle arrangementer.
Rang | Nasjon | Gull | Sølv | Bronse | Total |
---|---|---|---|---|---|
1 | Russland | 9 | 1 | 4 | 14 |
2 | Polen | 7 | 1 | 4 | 12 |
3 | Italia | 3 | 0 | 0 | 3 |
4 | Ungarn | 2 | 9 | 1 | 12 |
5 | Romania | 1 | 5 | 2 | 8 |
6 | Tsjekkia | 1 | 3 | 4 | 8 |
7 | Bulgaria | 1 | 2 | 0 | 3 |
8 | Slovakia | 1 | 0 | 4 | 5 |
9 | Israel | 1 | 0 | 2 | 3 |
10 | Spania | 0 | 1 | 3 | 4 |
11 | Ukraina | 0 | 1 | 1 | 2 |
12 | Frankrike | 0 | 1 | 0 | 1 |
Norge | 0 | 1 | 0 | 1 | |
RF-Jugoslavia | 0 | 1 | 0 | 1 | |
15 | Tyskland | 0 | 0 | 1 | 1 |
Total | 26 | 26 | 26 | 78 |