Sport | Bueskyting |
---|---|
Arrangør (er) | World Archery Europe |
Redigering | 16. th |
Steder) |
Vittel Frankrike |
Datert | 7. til 12. mars 2017 |
De EM i bueskyting i rommet 2017 er en idrettskonkurranse i bueskyting i spisestuen som ble arrangert i 2017 i Vittel i Frankrike . Dette er den 16 th utgaven av EM i bueskyting innendørs .
Forsøk | Gull | Sølv | Bronse |
---|---|---|---|
Individuelle menn |
David Pasqualucci Italia |
Dan Olaru Moldova |
Jean-Charles Valladont Frankrike |
Individuelle menn junior |
Erdal Meric Dal Tyrkia |
Thomas Chirault Frankrike |
Thomas Koenig Frankrike |
Individuelle kvinner |
Veronika Marchenko Ukraina |
Evgeniia Timofeeva Russland |
Angeline Cohendet Frankrike |
Individuelle kvinner junior |
Tatiana Andreoli Italia |
Bryony Pitman Storbritannia |
Viktoria Kharitonova Russland |
Av team menn |
Italia Marco Galiazzo Massimiliano Mandia David Pasqualucci |
Frankrike Olivier Tavernier Jean-Charles Valladont Florent Mulot |
Russland Bair Tsybekdorzhiev Artem Makhnenko Galsan Bazarzhapov |
Av team herrer junior |
Frankrike Thomas Keonig Thomas Chirault Valentin Ripaux |
Ukraina Anton Komar Mykyta Kravchuk Serhii Rozkydnyi |
Russland Erdem Tsydypov Bulat Dugarov Stanislav Cheeremiskin |
Av lagkvinner |
Polen Natalia Lesniak Wioleta Myszor Karolina Farasiewicz |
Frankrike Audrey Adiceom Tiffanie Banckaert Angeline Cohendet |
Ukraina Lidiia Sichenikova Veronika Marchenko Anastasia Pavlova |
Av junior damelag |
Italia Tanya Giaccheri Vanessa Landi Tatiana Andreoli |
Russland Tuiana Budazhapova Tatiana Plotnikova Viktoria Kharitonova |
Storbritannia Elizabeth Warner Alyssia Tromans-Ansell Bryony Pitman |
Forsøk | Gull | Sølv | Bronse |
---|---|---|---|
Individuelle menn |
Jacopo Polidori Italia |
Mike Schloesser Nederland |
Stephan Hansen Danmark |
Individuelle menn junior |
Nico Wiener Østerrike |
Girard Nicolas Frankrike |
Goksel Altintas Tyrkia |
Individuelle kvinner |
Alexandra Savenkova Russland |
Sarah Prieels Belgia |
Marcella Tonioli Italia |
Individuelle kvinner junior |
Mariya Shkolna Polen |
Bairma Aiurzanaeva Russland |
Layla Annison Storbritannia |
Av team menn |
Italia Sergio Pagni Jacopo Polidori Michele Nencioni |
Nederland Peter Elzinga Mike Schloesser Pim Van de Ven |
Russland Alexander Dambaev Anton Bulaev Viktor Kalashnikov |
Av team herrer junior |
Danmark Christoffer Berg Simon Olsen Sune Rasmussen |
Italia Jesse Sut Manuel Festi Viviano Mior |
Russland Dmitry Stepanov Evgeny Sokol Roman Efimov |
Av lagkvinner |
Danmark Erika Anear Sarah Sonnichsen Tanja Jensen |
Italia Irene Franchini Laura Longo Marcella Tonioli |
Russland Natalia Avdeeva Mariia Vinogradova Alexandra Savenkova |
Av junior damelag |
Estland Lisell Jaatma Emily Hoim Meeri-Marita Paas |
Russland Elizaveta Koroleva Elizaveta Kniazeva Bairma Aiurzanaeva |
Italia Elisa Roner Camilla Alberti Erica Benzini |