Team | T. Palm-Pôle Continental Wallon |
---|---|
UCI-kode | PCW |
Status | Kontinentalt lag, sykkellagssesong ( d ) |
Land | Belgia |
Sport | Landeveissykling , sykling |
Effektiv | 20 (inkludert 2 praktikanter) |
Daglig leder | Pierre Pirard ( d ) |
Sportsdirektører | Pascal Pieterarens ( d ) , Mathieu Pirard ( d ) |
Den 2016 sesongen av T. Palm-polet Continental Wallon sykkellag er den ellevte av dette teamet.
|
|
Syklist | Fødselsdato | Nasjonalitet | 2015-laget | |
---|---|---|---|---|
Dylan Bodchon | 29. august 1995 | Belgia | Ottignies-Perwez | |
Auxence Buntinx | 13. desember 1996 | Belgia | Ottignies-Perwez | |
Sebastien Carabin | 28. mars 1989 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Claudio Catania | 4. mai 1992 | Italia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Olivier Cornet | 21. september 1997 | Belgia | UC Seraing Crabbé Performance | |
Guillaume Delvaux | 20. juni 1996 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Antoine Didier | 31. mars 1992 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Tom galle | 13. september 1995 | Belgia | Color Code-Aquality Protect | |
Jesse geerts | 28. april 1995 | Belgia | CCT-Champion System | |
Guillaume Haag | 9. november 1989 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Bavo-hemeler | 5. november 1994 | Belgia | Rupelspurters Boom | |
Bastien Kroonen | 5. desember 1996 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Wouter Leten | 11. januar 1994 | Belgia | Metec-TKH-Mantel | |
Nicolas mertz | 30. juli 1993 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Thomas Petit | 7. november 1996 | Belgia | Ottignies-Perwez | |
Alexandre seny | 22. juni 1994 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Laurens Vandermeer | 12. mars 1997 | Belgia | Davo Tongeren | |
Maxime Vekeman | 14. september 1993 | Belgia | T. Palm-Pôle Continental Wallon | |
Lærling | Fødselsdato | Nasjonalitet | 2016-laget | |
Alexandre toubeau | 30. desember 1995 | Belgia | VC Virginalois-Virginal Ittre | |
Victor Van Bost | 23. januar 1996 | Belgia | ESEG Douai-Origine Cycles |
Dylan Bodchon .
Auxence Buntinx .
Claudio Catania .
Bavo Haemels.
Thomas Petit .
Maxime Vekeman .
Datert | Løp | Land | Klasse | Vinner |
---|