2020 French Tennis Open | ||||||||
Redigering | Roland Garros | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datert | Fra 27. september til11. oktober 2020 | |||||||
plassering |
Roland-Garros stadion Paris |
|||||||
48 ° 50 ′ 50 ″ N, 2 ° 14 ′ 57 ″ Ø | ||||||||
Kategori | Grand Slam | |||||||
Område | Leire ( utv. ) | |||||||
Begavelse | € 42.661.000 | |||||||
Enkeltbord | ||||||||
Damer | 7 runder (128 spillere) Iga Świątek |
|||||||
Mine herrer | 7 runder (128 spillere) Rafael Nadal |
|||||||
Dobbeltbord | ||||||||
Damer | 6 runder (64 lag) Tímea Babos Kristina Mladenovic |
|||||||
Mine herrer | 6 runder (64 lag) Kevin Krawietz Andreas Mies |
|||||||
Blandet | kansellert |
|||||||
French Tennis Open | ||||||||
| ||||||||
plassering | ||||||||
Geolokalisering på kartet: Paris
| ||||||||
Den 2020 French Open vil foregå fra 27 september til oktober 11, 2020 i Roland-Garros Stadium i Paris , en unormal dato på grunn av Covid-19 pandemi . Dette er 119 th utgaven av turneringen tennis profesjonelt av INTERNATIONAUX de France tennis .
Denne turneringen spilles i et uvanlig høstklima og foran et sparsomt publikum på grunn av sanitære restriksjoner, men den utnytter den nye Philippe-Chatrier senterbanen som nå er utstyrt med et uttrekkbart tak, noe som gjør det spesielt mulig å spille om natten under søkelyset.
I kvinners singler, Iga Swiatek , 54 th på verdensrankingen, og ble ved 19 den første polske spilleren til å vinne en turnering av Grand Slam ved å plassere i finalen av den amerikanske Sofia Kenin . I herresingler dominerer Nadal n o 1 i verden Novak Djokovic i finalen for å ta sine rekordtitler på leire i Paris på tretten, mens han til sammen 100 kamper vunnet på banket jord Paris siden 2005. Det tilsvarer rekorden 20 Grand Slam titler fra Roger Federer .
På grunn av Covid-19-pandemien ble turneringen flyttet til september, etter US Open . Mixed doubles-konkurransen samt legends-turneringene blir avlyst. Antall tilskuere er også begrenset til 1000 per dag.
På grunn av turneringens forsinkelse om høsten er været mindre gunstig enn i den vanlige perioden. Det nye taket på Philippe-Chatrier-banen som ble avsluttet i februar 2020, gjør det mulig å fortsette kampene selv når det regner.
PakkerBlant mennene legger vi merke til pakkene til australske Nick Kyrgios , briten Kyle Edmund , kanadieren Milos Raonic , spanjolen Fernando Verdasco , franskmannen Lucas Pouille og Jo-Wilfried Tsonga og sveitseren Roger Federer .
Blant kvinnene legger vi merke til pakkene til australierne Ashleigh Barty (forsvarende mester) og Samantha Stosur , kanadiske Bianca Andreescu , kineseren Peng Shuai , Wang Xiyu , Wang Yafan , Zheng Saisai , Zhu Lin , spanske Carla Suárez Navarro , Japanske Naomi Osaka og russeren Anastasia Potapova .
Den unge franske Hugo Gaston (19) nådde utslagsfasen mot østerrikske Dominic Thiem etter å ha slått Stanislas Wawrinka . Han tapte til slutt etter fem sett til tross for et veldig bra spill.
Kvinnersingler Mann dobbelt Dobbel hunnI mennenes singler, Nadal vant turneringen for 13 th gang beseiret verdens nummer 1 Novak Djokovic . Han vant sin 86 th ATP-tittelen i singler og 20 th Grand Slam tittel, tilsvar registrering av Roger Federer .
I kvinnersingel vant 19 år gamle polske Iga Świątek den første singeltittelen i sin karriere, og vant finalen mot Sofia Kenin . Hun vant turneringen uten å miste et sett og ble den første polske spilleren som vant en Grand Slam-turnering.
I mennenes dobles, regjerende mester Kevin Krawietz og Andreas Mies vant sin 4 th tittelen sammen, deres to e i Grand Slam , ved å vinne i finalen mot Mate Pavic og Bruno Soares .
I kvinnedobbel vant den forsvarende mesteren Tímea Babos og Kristina Mladenovic turneringen ved å slå Alexa Guarachi og Desirae Krawczyk i finalen . De hvert vant sin 25 th WTA tittel i double.
Borde | Vinnere | Resultat | Finalister | ||
---|---|---|---|---|---|
Menns singler | Rafael Nadal | Spania | 6-0, 6-2, 7-5 | Novak Djokovic | Serbia |
Damer singler | Iga Świątek | Polen | 6-4, 6-1 | Sofia kenin | forente stater |
Doble herrer |
Kevin Krawietz Andreas Mies |
Tyskland Tyskland |
6-3, 7-5 |
Kompis Pavić Bruno Soares |
Kroatia Brasil |
Doble damer |
Tímea Babos Kristina Mladenovic |
Ungarn Frankrike |
6-4, 7-5 |
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk |
Chile USA |
Blandet dobbeltrom | Tabellen avbrutt | ||||
Singelgutter | Dominic stricker | sveitsisk | 6-2, 6-4 | Leandro riedi | sveitsisk |
Enslige jenter | Elsa Jacquemot | Frankrike | 4-6, 6-4, 6-2 | Alina charaeva | Russland |
Doble gutter | Flavio Cobolli Dominic Stricker |
Italia Sveits |
6-2, 6-4 | Bruno Oliveira Natan Rodrigues |
Brasil Brasil |
Doble jenter | Eleonora Alvisi Lisa Pigato |
Italia Italia |
7-6 3 , 6-4 | Maria Bondarenko Diana Shnaider |
Russland russland |
Handisport singler for menn |
Alfie hewett | Storbritannia | 6-4, 4-6, 6-3 | Joachim Gerard | Belgia |
Single Handisport for kvinner |
Yui Kamiji | Japan | 6-2, 6-1 | Momoko Ohtani | Japan |
Dobbelt håndsport for menn |
Alfie Hewett Gordon Reid |
Storbritannia Storbritannia |
7-6 4 , 1-6, [10-3] |
Gustavo Fernández Shingo Kunieda |
Argentina Japan |
Dobbelt håndport for kvinner |
Diede de Groot Aniek van Koot |
Nederland Nederland |
7-6 2 , 3-6, [10-8] |
Yui Kamiji Jordanne Whiley |
Japan Storbritannia |
Handisport Enkle firhjulinger |
Dylan alcott | Australia | 6-2, 6-2 | Andy Lapthorne | Storbritannia |
Handisport Double quads |
Sam Schroder David Wagner |
Nederland USA |
4-6, 7-5, [10-8] | Dylan Alcott Andy Lapthorne |
Australia Storbritannia |
Ladies / Gentlemen's Legends Trophy |
Avlyste tabeller |
N o | Spiller | Resultat | Ultimate motstander |
---|---|---|---|
1 | Novak Djokovic | Endelig | Rafael Nadal (2) |
2 | Rafael Nadal | Seier | Novak Djokovic (1) |
3 | Dominic thiem | 1/4 finale | Diego Schwartzman (12) |
4 | Daniil Medvedev | 1 st runde | Márton Fucsovics |
5 | Stefanos Tsitsipás | 1/2 finale | Novak Djokovic (1) |
6 | Alexander Zverev | 1/8 finale | Jannik synder |
7 | Matteo berrettini | 3 th runde | Daniel Altmaier ( Q ) |
8 | Gaël Monfils | 1 st runde | Alexander Bublik |
9 | Denis shapovalov | 2 th runde | Roberto Carballés Baena |
10 | Roberto Bautista-Agut | 3 th runde | Pablo Carreño Busta (17) |
11 | David Goffin | 1 st runde | Jannik synder |
12 | Diego schwartzman | 1/2 finale | Rafael Nadal (2) |
1. 3 | Andrey Rublev | 1/4 finale | Stefanos Tsitsipás (5) |
14 | Fabio Fognini | 1 st runde | Mikhail kukushkin |
15 | Karen khachanov | 1/8 finale | Novak Djokovic (1) |
16 | Stanislas Wawrinka | 3 th runde | Hugo Gaston ( WC ) |
N o | Spiller | Resultat | Ultimate motstander |
---|---|---|---|
17 | Pablo Carreño Busta | 1/4 finale | Novak Djokovic (1) |
18 | Grigor Dimitrov | 1/8 finale | Stefanos Tsitsipás (5) |
19 | Felix Auger-Aliassime | 1 st runde | Yoshihito Nishioka |
20 | Cristian Garín | 3 th runde | Karen Khachanov (15) |
21 | John isner | 2 th runde | Sebastian Korda ( Q ) |
22 | Dušan Lajović | 2 th runde | Kevin Anderson ( PR ) |
23 | Benoît-par | 2 th runde | Federico coria |
24 | Borna Ćorić | 1 st runde | Norbert Gombos |
25 | Alex De Minaur | 1 st runde | Marco Cecchinato ( Q ) |
26 | Filip Krajinović | 1 st runde | Nikola Milojević ( Q ) |
27 | Taylor Fritz | 3 th runde | Lorenzo Sonego |
28 | Casper ruud | 3 th runde | Dominic Thiem (3) |
29 | Hubert Hurkacz | 1 st runde | Tennys Sandgren |
30 | Jan-Lennard Struff | 2 th runde | Daniel Altmaier ( Q ) |
31 | Nikoloz Basilashvili | 1 st runde | Thiago Monteiro |
32 | Daniel evans | 1 st runde | Kei nishikori |
1/8 finale | 1/4 finale | Endelig | ||||||||||||||||||||||||||||||
1/2 finale | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Karen khachanov | (15) | 4 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 4 | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||
Pablo Carreño Busta | (17) | 6 | 2 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||
Pablo Carreño Busta | (17) | 6 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Daniel Altmaier | ( Q ) | 2 | 5 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 6 | 6 | 5 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||
Stefanos Tsitsipás | (5) | 3 | 2 | 7 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||
Márton Fucsovics | 7 | 5 | 4 | 6 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Andrey Rublev | (1. 3) | 6 4 | 7 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||
Andrey Rublev | (1. 3) | 5 | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Stefanos Tsitsipás | (5) | 7 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Grigor Dimitrov | (18) | 3 | 6 9 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11. oktober 2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Stefanos Tsitsipás | (5) | 6 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 0 | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 6 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
Lorenzo Sonego | 1 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||
Diego schwartzman | (12) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Diego schwartzman | (12) | 7 | 5 | 6 6 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||
Dominic thiem | (3) | 6 1 | 7 | 7 | 6 5 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||
Hugo gaston | ( WC ) | 4 | 4 | 7 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||
Dominic thiem | (3) | 6 | 6 | 5 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||
Diego schwartzman | (12) | 3 | 3 | 6 0 | ||||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 6 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
Alexander Zverev | (6) | 3 | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||
Jannik synder | 6 | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Jannik synder | 6 4 | 4 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 7 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sebastian korda | ( Q ) | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
N o | Leken | Resultat | Ultimate motstander |
---|---|---|---|
1 | Simona halep | 1/8 finale | Iga Świątek |
2 | Karolína Plíšková | 2 th runde | Jeļena Ostapenko |
3 | Elina Svitolina | 1/4 finale | Nadia Podoroska ( Q ) |
4 | Sofia kenin | Endelig | Iga Świątek |
5 | Kiki Bertens | 1/8 finale | Martina Trevisan ( Q ) |
6 | Serena williams | 2 th runde | Fast pris |
7 | Petra Kvitová | 1/2 finale | Sofia Kenin (4) |
8 | Aryna sabalenka | 3 th runde | Ons Jabeur (30) |
9 | Johanna konta | 1 st runde | Cori Gauff |
10 | Victoria Azarenka | 2 th runde | Anna K. Schmiedlová |
11 | Garbiñe Muguruza | 3 th runde | Danielle Collins |
12 | Madison Keys | 1 st runde | Zhang shuai |
1. 3 | Petra Martić | 3 th runde | Laura Siegemund |
14 | Elena Rybakina | 2 th runde | Fiona Ferro |
15 | Markéta Vondroušová | 1 st runde | Iga Świątek |
16 | Elise Mertens | 3 th runde | Caroline garcia |
N o | Leken | Resultat | Ultimate motstander |
---|---|---|---|
17 | Anett kontaveit | 1 st runde | Caroline garcia |
18 | Angelique Kerber | 1 st runde | Kaja Juvan |
19 | Alison riske | 1 st runde | Julia görges |
20 | Maria Sákkari | 3 th runde | Martina Trevisan ( Q ) |
21 | Jennifer Brady | 1 st runde | Clara Tauson ( Q ) |
22 | Karolína Muchová | 1 st runde | Christina mchale |
23 | Yulia Putintseva | 2 th runde | Nadia Podoroska ( Q ) |
24 | Dayana yastremska | 1 st runde | Daria Gavrilova |
25 | Amanda Anisimova | 3 th runde | Simona Halep (1) |
26 | Donna Vekić | 1 st runde | Irina Bara ( Q ) |
27 | Ekaterina Alexandrova | 3 th runde | Elina Svitolina (3) |
28 | Svetlana Kuznetsova | 1 st runde | A. Pavlyuchenkova |
29 | Sloane stephens | 2 th runde | Paula Badosa |
30 | Ons Jabeur | 1/8 finale | Danielle Collins |
31 | Magda Linette | 1 st runde | Leylah Annie Fernandez |
32 | Barbora Strýcová | 2 th runde | Barbora Krejčíková |
1/8 finale | 1/4 finale | Endelig | ||||||||||||||||||||||
1/2 finale | ||||||||||||||||||||||||
Simona halep | (1) | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||
Iga Świątek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Iga Świątek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Martina Trevisan | ( Q ) | 3 | 1 | |||||||||||||||||||||
Martina Trevisan | ( Q ) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Kiki Bertens | (5) | 4 | 4 | |||||||||||||||||||||
Iga Świątek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Nadia Podoroska | ( Q ) | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||
Elina Svitolina | (3) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Caroline garcia | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Elina Svitolina | (3) | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||
Nadia Podoroska | ( Q ) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Nadia Podoroska | ( Q ) | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
10. oktober 2020 | ||||||||||||||||||||||||
Barbora Krejčíková | 6 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
Iga Świątek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Sofia kenin | (4) | 4 | 1 | |||||||||||||||||||||
Ons Jabeur | (30) | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||||
Danielle Collins | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||
Danielle Collins | 4 | 6 | 0 | |||||||||||||||||||||
Sofia kenin | (4) | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||||
Fiona Ferro | 6 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||
Sofia kenin | (4) | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Sofia kenin | (4) | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||
Petra Kvitová | (7) | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||
Petra Kvitová | (7) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Zhang shuai | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Petra Kvitová | (7) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Laura Siegemund | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Laura Siegemund | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Paula Badosa | 5 | 2 | ||||||||||||||||||||||
N o | Team | Resultat | Ultimate motstandere |
---|---|---|---|
1 |
Juan Sebastián Cabal Robert Farah |
1/2 finale |
Kompis Pavić Bruno Soares (7) |
2 |
Marcel Granollers Horacio Zeballos |
1/8 finale |
Jamie Murray Neal Skupski (1. 3) |
3 |
Rajeev Ram Joe Salisbury |
1/4 finale |
Kompis Pavić Bruno Soares (7) |
4 |
Łukasz Kubot Marcelo Melo |
2 th runde |
Nicholas Monroe Tommy Paul |
5 |
Ivan Dodig Filip Polášek |
1/8 finale |
Frederik Nielsen Tim Pütz |
6 |
Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut |
1/8 finale |
Wesley Koolhof Nikola Mektić (9) |
7 |
Kompis Pavić Bruno Soares |
Endelig |
Kevin Krawietz Andreas Mies (8) |
8 |
Kevin Krawietz Andreas Mies |
Seier |
Kompis Pavić Bruno Soares (7) |
N o | Team | Resultat | Ultimate motstandere |
---|---|---|---|
9 |
Wesley Koolhof Nikola Mektić |
1/2 finale |
Kevin Krawietz Andreas Mies (8) |
10 |
Ravn Klaasen Oliver Marach |
1 st runde |
Benjamin Bonzi Antoine Hoang ( WC ) |
11 |
John Peers Michael Venus |
2 th runde |
Frederik Nielsen Tim Pütz |
12 |
Jean-Julien Rojer Horia Tecău |
1/8 finale |
Kompis Pavić Bruno Soares (7) |
1. 3 |
Jamie Murray Neal Skupski |
1/4 finale |
Kevin Krawietz Andreas Mies (8) |
14 |
Jérémy Chardy Fabrice Martin |
1/8 finale |
Rajeev Ram Joe Salisbury (3) |
15 |
Jürgen Melzer Édouard Roger-Vasselin |
1/8 finale |
Juan Sebastián Cabal Robert Farah (1) |
16 |
Austin Krajicek Franko Škugor |
2 th runde |
Pablo Cuevas Feliciano López |
1/4 finale | 1/2 finale | Endelig | |||||||||||||||||||
Juan Sebastián Cabal Robert Farah |
(1) | 6 10 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Frederik Nielsen Tim Pütz |
7 | 4 | 6 7 | ||||||||||||||||||
Juan Sebastián Cabal Robert Farah |
(1) | 6 4 | 5 | ||||||||||||||||||
Kompis Pavić Bruno Soares |
(7) | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
Rajeev Ram Joe Salisbury |
(3) | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||||
10. oktober 2020 | |||||||||||||||||||||
Kompis Pavić Bruno Soares |
(7) | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Kompis Pavić Bruno Soares |
(7) | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
Kevin Krawietz Andreas Mies |
(8) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Wesley Koolhof Nikola Mektić |
(9) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Nicholas Monroe Tommy Paul |
4 | 4 | |||||||||||||||||||
Wesley Koolhof Nikola Mektić |
(9) | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
Kevin Krawietz Andreas Mies |
(8) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Kevin Krawietz Andreas Mies |
(8) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Jamie Murray Neal Skupski |
(1. 3) | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
N o | Team | Resultat | Ultimate motstandere |
---|---|---|---|
1 |
Hsieh Su-wei Barbora Strýcová |
1/8 finale |
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk |
2 |
Tímea Babos Kristina Mladenovic |
Seier |
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk (14) |
3 |
Elise Mertens Aryna Sabalenka |
2 th runde |
Asia Muhammad Jessica Pegula |
4 |
Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková |
1/2 finale |
Tímea Babos Kristina Mladenovic (2) |
5 |
Gabriela Dabrowski Jeļena Ostapenko |
1/8 finale |
Marta Kostyuk Aliaksandra Sasnovich |
6 |
Květa Peschke Demi Schuurs |
1/8 finale |
Nicole Melichar Iga Świątek |
7 |
Shuko Aoyama Ena Shibahara |
1/4 finale |
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk (14) |
8 |
Veronika Kudermetova Zhang Shuai |
1/8 finale |
Sofia Kenin B. Mattek-Sands (9) |
N o | Team | Resultat | Ultimate motstandere |
---|---|---|---|
9 |
Sofia Kenin Bethanie Mattek-Sands |
1/4 finale |
Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková (4) |
10 |
Hayley Carter Luisa Stefani |
1/8 finale |
Shuko Aoyama Ena Shibahara (7) |
11 |
Lucie Hradecká Andreja Klepač |
1 st runde |
Marta Kostyuk Aliaksandra Sasnovich |
12 |
Laura Siegemund Vera Zvonareva |
2 th runde |
Nicole Melichar Iga Świątek |
1. 3 |
Viktória Kužmová Kristýna Plíšková |
1/8 finale |
Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková (4) |
14 |
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk |
Endelig |
Tímea Babos Kristina Mladenovic (2) |
15 |
Lyudmyla Kichenok Nadiia Kichenok |
1 st runde |
Varvara Gracheva Jasmine Paolini |
16 |
Cori Gauff Catherine McNally |
1/8 finale |
Asia Muhammad Jessica Pegula |
1/4 finale | 1/2 finale | Endelig | |||||||||||||||||||
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk |
(14) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Shuko Aoyama Ena Shibahara |
(7) | 0 | 4 | ||||||||||||||||||
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk |
(14) | 7 | 1 | 6 | |||||||||||||||||
Nicole Melichar Iga Świątek |
6 5 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
Asia Muhammad Jessica Pegula |
3 | 4 | |||||||||||||||||||
11. oktober 2020 | |||||||||||||||||||||
Nicole Melichar Iga Świątek |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alexa Guarachi Desirae Krawczyk |
(14) | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
Tímea Babos Kristina Mladenovic |
(2) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Sofia Kenin Bethanie Mattek-Sands |
(9) | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||||
Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková |
(4) | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková |
(4) | 2 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
Tímea Babos Kristina Mladenovic |
(2) | 6 | 4 | 7 | |||||||||||||||||
Marta Kostyuk Aliaksandra Sasnovich |
2 | 5 | |||||||||||||||||||
Tímea Babos Kristina Mladenovic |
(2) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
N o | Spiller |
---|---|
1 | Harold Mayot |
2 | Arthur Cazaux |
3 | Karlis Ozolins |
4 | Natan Rodrigues |
5 | Li hanwen |
6 | Luciano Darderi |
7 | Dominic stricker |
8 | Leandro riedi |
N o | Spiller |
---|---|
9 | Arthur fery |
10 | Nicholas David Ionel |
11 | Khololwan Montsi |
12 | Jeffrey Von Der Schulenburg |
1. 3 | Flavio Cobolli |
14 | Gustavo Heide |
15 | Martin Breysach |
16 | Dalibor Svrcina |
1/4 finale | 1/2 finale | Endelig | |||||||||||||||||||
Lukas Neumayer | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Dominic stricker | (7) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Dominic stricker | (7) | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
Juan Bautista Torres | 0 | 7 | 0 | ||||||||||||||||||
Juan Bautista Torres | 7 | 6 5 | 6 | ||||||||||||||||||
oktober 2020 | |||||||||||||||||||||
Lilian Marmousez | 6 4 | 7 | 1 | ||||||||||||||||||
Dominic stricker | (7) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Leandro riedi | (8) | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
Leandro riedi | (8) | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Alex barrena | 6 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
Leandro riedi | (8) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Guy den Ouden | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Sean Cuenin | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Guy den Ouden | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
N o | Leken |
---|---|
1 | Victoria Jimenez Kasintseva |
2 | Alexandra Eala |
3 | Elsa Jacquemot |
4 | Polina Kudermetova |
5 | Weronika Baszak |
6 | Kamilla Bartone |
7 | Maria bondarenko |
8 | Oksana Selekhmeteva |
N o | Leken |
---|---|
9 | Alexandra Vecic |
10 | Kristina dmitruk |
11 | Linda Fruhvirtova |
12 | Alexandra Yepifanova |
1. 3 | Elvina Kalieva |
14 | Aliona Falei |
15 | Matilda mutavdzic |
16 | Jana Kolodynska |
1/4 finale | 1/2 finale | Endelig | |||||||||||||||||||
Alina charaeva | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alexandra Vecic | (9) | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
Alina charaeva | 6 5 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Polina Kudermetova | (4) | 7 | 2 | 5 | |||||||||||||||||
Polina Kudermetova | (4) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
oktober 2020 | |||||||||||||||||||||
Océane Babel | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
Alina charaeva | 6 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
Elsa Jacquemot | (3) | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Kristina dmitruk | (10) | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
Elsa Jacquemot | (3) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Elsa Jacquemot | (3) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alexandra Eala | (2) | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Linda Nosková | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Alexandra Eala | (2) | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
1/2 finale | Endelig | |||||||||||
Bruno Oliveira Natan Rodrigues |
(8) | 6 | 6 | |||||||||
oktober 2020 | ||||||||||||
Martin Krumich Dalibor Svrčina |
2 | 4 | ||||||||||
Bruno Oliveira Natan Rodrigues |
(8) | 2 | 4 | |||||||||
Flavio Cobolli Dominic Stricker |
(3) | 6 | 6 | |||||||||
Flavio Cobolli Dominic Stricker |
(3) | 6 | 5 | 10 | ||||||||
Lilian Marmousez Giovanni Mpetshi Perricard |
3 | 7 | 6 | |||||||||
1/2 finale | Endelig | |||||||||||
Jéssica Bouzas Maneiro Guillermina Grant |
7 | 2 | 4 | |||||||||
oktober 2020 | ||||||||||||
Maria Bondarenko Diana Shnaider |
(5) | 5 | 6 | 10 | ||||||||
Maria Bondarenko Diana Shnaider |
(5) | 6 3 | 4 | |||||||||
Eleonora Alvisi Lisa Pigato |
7 | 6 | ||||||||||
Eleonora Alvisi Lisa Pigato |
6 | 2 | 10 | |||||||||
Kamilla Bartone Oksana Selekhmeteva |
(2) | 3 | 6 | 7 | ||||||||
1/4 finale | 1/2 finale | Endelig | |||||||||||||||||||
Shingo Kunieda | (1) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Frédéric Cattaneo | ( WC ) | 2 | 0 | ||||||||||||||||||
Shingo Kunieda | (1) | 5 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
Joachim Gerard | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
Nicolas peifer | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
10. oktober 2020 | |||||||||||||||||||||
Joachim Gerard | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Joachim Gerard | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
Alfie hewett | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Stephane Houdet | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
Alfie hewett | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Alfie hewett | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
Gustavo Fernandez | (2) | 6 5 | 5 | ||||||||||||||||||
Gordon reid | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Gustavo Fernandez | (2) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
1/4 finale | 1/2 finale | Endelig | |||||||||||||||||||
Diede de Groot | (1) | 6 | 0 | 6 | |||||||||||||||||
Jordanne Whiley | 3 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
Diede de Groot | (1) | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
Momoko Ohtani | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Kgothatso Montjane | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
9. oktober 2020 | |||||||||||||||||||||
Momoko Ohtani | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Momoko Ohtani | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
Yui Kamiji | (2) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Charlotte sult | ( WC ) | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
Aniek van koot | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Aniek van koot | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Yui Kamiji | (2) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Marjolein Buis | 7 | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
Yui Kamiji | (2) | 6 7 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
1/2 finale | Endelig | |||||||||||
Stéphane Houdet Nicolas Peifer |
(1) | 6 | 3 | 8 | ||||||||
9. oktober 2020 | ||||||||||||
Gustavo Fernández Shingo Kunieda |
3 | 6 | 10 | |||||||||
Gustavo Fernández Shingo Kunieda |
6 4 | 6 | 3 | |||||||||
Alfie Hewett Gordon Reid |
(2) | 7 | 1 | 10 | ||||||||
Frédéric Cattaneo Joachim Gérard |
3 | 6 2 | ||||||||||
Alfie Hewett Gordon Reid |
(2) | 6 | 7 | |||||||||
1/2 finale | Endelig | |||||||||||
Diede de Groot Aniek van Koot |
(1) | 6 | 6 | |||||||||
10. oktober 2020 | ||||||||||||
Kgothatso Montjane Momoko Ohtani |
3 | 4 | ||||||||||
Diede de Groot Aniek van Koot |
(1) | 7 | 3 | 10 | ||||||||
Yui Kamiji Jordanne Whiley |
(2) | 6 2 | 6 | 8 | ||||||||
Marjolein Buis Charlotte Famin |
0 | 1 | ||||||||||
Yui Kamiji Jordanne Whiley |
(2) | 6 | 6 | |||||||||
1/2 finale | Endelig | |||||||||||
Dylan alcott | (1) | 6 | 6 | |||||||||
oktober 2020 | ||||||||||||
Sam schroder | ( WC ) | 2 | 4 | |||||||||
Dylan alcott | (1) | 6 | 6 | |||||||||
Andy Lapthorne | (2) | 2 | 2 | |||||||||
David Wagner | 3 | 6 | 3 | |||||||||
Andy Lapthorne | (2) | 6 | 2 | 6 | ||||||||
Tredjeplasskamp | ||||||||||||
Sam schroder | ( WC ) | 6 | 6 | |||||||||
David Wagner | 4 | 3 |
Endelig | |||||
oktober 2020 | |||||
Dylan Alcott Andy Lapthorne |
6 | 5 | 8 | ||
Sam Schroder David Wagner |
4 | 7 | 10 |