WWE Mixed Match Challenge | |
Snill | Å fange |
---|---|
Opprettelse | Vince mcmahon |
Presentasjon |
Michael Cole Corey graver Beth Phoenix |
Tema for studiepoengene | "One Chance" av CFO $ |
Land | forente stater |
Tunge | Engelsk |
Antall sesonger | 2 |
Antall utgaver | 12 |
Lignende program |
WWE RAW WWE SmackDown Live WWE NXT WWE Main Event |
Produksjon | |
Varighet | 20 minutter |
Diffusjon | |
Diffusjon | Facebook Watch (siden 2018) |
Dato for første sending | 16. januar 2018til 3. april 2018 |
Anbefalt publikum | TV PG |
Nettsted | www.wwe.com/shows/wwe-mixed-match-challenge |
WWE Mixed Match Challenge er et bryteshow sendt på Facebook Watch produsert av WWE . Dette setter i konkurranse blandede lag (sammensatt av en mann og en kvinne). Den første episoden hadde premiere den16. januar 2018. Den første episoden av andre sesong hadde premiere den18. september 2018.
WWE Mixed Match Challenge er et show som inneholder brytere fra WWE Raw og WWE SmackDown i kampserier for blandet lag. Vinnerne av denne konkurransen vil ta med seg 100 000 dollar hjem for å donere til veldedigheten du ønsker. Kampene vil gi RAW mot SmackDown med lag bestående av en mann og en kvinne.
De tolv episodene varer i 20 minutter og sendes på Facebook Watch- plattformen . WWE kunngjør at WWE Universe vil kunne samhandle med deltakerne under showet. Fans vil også kunne velge lag og sammensetning av lagene.
Lag |
---|
Alexa Bliss & Braun Strowman |
Sasha Banks og Finn Bálor |
Nia Jax & Apollo |
Asuka & The Miz |
Goldust & Mandy Rose |
Bayley & Elias |
Charlotte Flair & Bobby Roode |
Lana & Rusev |
Naomi og Jimmy Uso |
Natalya og Shinsuke Nakamura |
Becky Lynch og Sami Zayn |
Carmella & Big E |
Enzo Amore var planlagt å være en av deltakerne og slå seg sammen med Nia Jax, men WWE bestemte seg for å erstatte ham med Apollo Crews etter at han ble utsatt for influensa.
Publikum hadde en sjanse til å nominere Bayleys partner mellom Samoa Joe , Elias og Jason Jordan . Den offentlige avstemningen falt på Samoa Joe, men hans skade tvang RAWs daglig leder Kurt Angle til å kunngjøre at han ville bli erstattet av Elias.
Alicia Fox skulle være Goldusts partner , men Goldust erstattes av Mandy Rose på grunn av en skade som skjedde før Royal Rumble i 2018 .
Publikum hadde muligheten til å utpeke et av de siste lagene som ble eliminert for å gå inn i den andre semifinalen. Den offentlige avstemningen er 40% for Sasha Banks og Finn Bálor .
Etter Charlotte Flairs fravær for semifinalen på grunn av en munninfeksjon vant Becky Lynch en fanstemme for å erstatte henne.
Sub = Innlevering
Furu = Fallen
Første og andre rundeFørste runde | Andre sving | |||||
16. januar 2018 | 27. februar 2018 | |||||
Finn Bálor & Sasha Banks (Raw) | Under | |||||
Shinsuke Nakamura og Natalya (SmackDown) | 12:48 | |||||
Finn Bálor & Sasha Banks (Raw) | 12:45 | |||||
23. januar 2018 | ||||||
The Miz & Asuka (Raw) | Furu | |||||
The Miz & Asuka (Raw) | Under | |||||
Big E & Carmella (SmackDown) | 9:49 | |||||
Første runde | Andre sving | |||||
30. januar 2018 | 6. mars 2018 | |||||
Braun Strowman & Alexa Bliss (Raw) | Furu | |||||
Sami Zayn & Becky Lynch (SmackDown) | 11:15 | |||||
Braun Strowman & Alexa Bliss (Raw) | Furu | |||||
6. februar 2018 | ||||||
Jimmy Uso & Naomi (SmackDown) | 10:35 | |||||
Goldust & Mandy Rose (rå) | 10:14 | |||||
Jimmy Uso & Naomi (SmackDown) | Furu | |||||
Første runde | Andre sving | |||||
13. februar 2018 | 13. mars 2018 | |||||
Elias & Bayley (Raw) | 9:38 | |||||
Rusev & Lana (SmackDown) | Furu | |||||
Rusev & Lana (SmackDown) | 11:02 | |||||
20. februar 2018 | ||||||
Bobby Roode & Charlotte Flair (SmackDown) | Furu | |||||
Apollo & Nia Jax (Raw) | 10:39 | |||||
Bobby Roode & Charlotte Flair (SmackDown) | Furu | |||||
Semifinaler | Endelig | |||||
20. mars 2018 | 3. april 2018 | |||||
The Miz & Asuka (Raw) | Under | |||||
Braun Strowman & Alexa Bliss (Raw) | 11:20 | |||||
The Miz & Asuka (Raw) | Furu | |||||
27. mars 2018 | ||||||
Bobby Roode & Charlotte Flair (SmackDown) | 20:00 | |||||
Bobby Roode og Becky Lynch (SmackDown) | Under | |||||
Finn Bàlor & Sasha Banks (Raw) | ||||||
de 4. september 2018, Kunngjør WWE en andre sesong for Mixed Match Challenge. Konkurransen endrer konsept, mens den første sesongen var en serie knockout-spill, ser denne sesongen blandede lag møte i puljer på fem lag. Den første av hvert basseng konkurrerer deretter i en finale som arrangeres i pay-per-view TLC: Tables, Ladders and Chairs (2018) den16. desember 2018.
de 12. november, blir det kunngjort at turneringsvinnerne vil tjene retten til å delta i Royal Rumble-kampene (kvinner og menn) på 30. plassering.
Lag | Poeng |
---|---|
Monster Eclipse ( Braun Strowman / Curt Hawkins & Ember Moon ) | 4-1 |
Country Dominance ( Mickie James & Bobby Lashley ) | 3-2 |
Mahalicia ( Alicia Fox og Jinder Mahal ) | 3-3 |
Team Pawz ( Natalya & Kevin Owens / Bobby Roode ) | 0-4 |
B'n'B ( Bayley & Finn Bálor / Apollo Crews ) | 3-2 |
Awe-Ska ( Asuka & The Miz ) | 4-1 |
Fenomenal Flair ( Charlotte Flair & AJ Styles / Jeff Hardy ) | 4-1 |
The Ravishing Rusev Day ( Lana & Rusev ) | 0-4 |
Day One Glow ( Naomi & Jimmy Uso ) | 2-3 |
Fabulous Truth ( Carmella & R-Truth ) | 4-3 |
MATCH RESULTATER:
EPISODE 1 : 18. september
-RÅ:
Ember Moon og Braun Strowman (Monster Eclipse (1-0) ) beseiret Natalya og Kevin Owens (Team Pawz (0-1) ).
-SMACKDOWN:
Charlotte Flair og AJ Styles (Fenomenal Flair (1-0) ) slo Naomi og Jimmy Uso (Day One Glow (0-1) ).
EPISODE 2: 25. september
-RÅ:
Mickie James og Bobby Lashley (Country Dominance (1-0) ) beseiret Alicia Fox og Jinder Mahal (Mahalicia (0-1) ).
-SMACKDOWN:
SmackDown Live: The Miz og Asuka (Awe-Ska (1-0) ) vant sin kamp mot Carmella og R-Truth (The Fabulous Truth (0-1) ) takket være Asuka-låsen på Carmella.
AVTAL 3: 2. oktober
-RÅ:
Bayley og Finn Bálor (B'n'B (1-0) ) slo Alicia Fox og Jinder Mahal (Mahalicia (0-2) ) takket være Bayley-to-magen som bæres på Alicia Fox.
-SmackDown Live
Naomi og Jimmy Uso (One Day Glow (1-1) ) slo Lana og Rusev (Ravishing Rusev Day (0-1) ) takket være Naomis stjålne fall.
EPISODE 4
-RÅ:
Ember Moon og Braun Strowman (Monster Eclipse (2-0) ) slo Finn Bálor og Bayley (B'n'B (1-1) ).
-SmackDown Live
Charlotte Flair og AJ Styles (Fenomenal Flair (2-0) ) beseiret Carmella og R-Truth (The Fabulous Truth (0-2) ).
AVTAL 5: 16. oktober
Rå:
Bobby Lashley & Mickie James (Country Dominance (2-0) ) beseirer Team Pawz ( Natalya & Bobby Roode (0-2) ).
-SmackDown Live:
Asuka & The Miz (Awe-Ska (2-0) ) slo Rusev & Lana (The Ravishing Rusev Day (0-2) ).
EPISODE 6: 23. oktober
-Rå:
Finn Bálor & Bayley (B'n'B (2-1) ) slo Team Pawz ( Bobby Roode & Natalya (0-3) ).
-SmackDown Live:
Miz & Asuka (Awe-Ska (3-0) ) beseirer Day One Glow ( Jimmy Uso & Naomi (1-2) ).
Episode 7: 30. oktober
-Rå:
Braun Strowman & Ember Moon (Monster Eclipse (3-0) ) slo Mahalicia ( Jinder Mahal & Alicia Fox med Singh Brothers (0-3) ).
-SmackDown Live:
AJ Styles & Charlotte Flair (Fenomenal Flair (3-0) ) nederlag (The Ravishing Rusev Day (0-3) ) Lana & Rusev
Episode 8: 6. november
-Rå:
Mickie James og Bobby Lashley (Country Dominance (3-0) ) beseirer Finn Bálor & Bayley (2-2)
-SmackDown Live:
Jimmy Uso & Naomi (Day One Glow (2-2)) beseirer R-Truth & Carmella (Fabulous Truth (0-3) )
Episode 9: 13. november
-Rå:
Braun Strowman & Ember Moon (Monster Eclipse (4-0) ) slo Mickie James og Bobby Lashley (3-1) )
-SmackDown Live:
Jeff Hardy (erstatter AJ Styles) & Charlotte Flair (4-0) beseir AWE-SKA ( The Miz & Asuka ( 3-1) )
Episode 10: 20. november
-Rå:
Jinder Mahal & Alicia Fox (Mahalicia (1-3) ) beseiret Natalya & Bobby Roode (Team Pawz (0-4) )
-SmackDown Live:
R-Truth & Carmella (Fabulous Truth (1-3) ) beseiret Rusev & Lana (The Ravishing Rusev Day (0-4))
Episode 11: 27. november
Denne episoden bestemmer Raw-lagene til å gå videre til semifinalen
-Rå:
Jinder Mahal og Alicia Fox (Mahalicia (2-3) ) beseiret Curt Hawkins (erstatter Braun Strowman) og Ember Moon (Monster Eclipse (4-1) )
Bayley & Finn Balor (B'n'B (3-2) ) beseiret Bobby Lashley og Mickie James (3-2)
Episode 12: 4. desember 2018
Denne episoden bestemmer at SmackDown Live-lagene skal gå videre til semifinalen
SmackDown Live:
R-Truth & Carmella (Fabulous Truth (2-3) ) slo Jeff Hardy og Charlotte Flair (4-1)
The Miz & Asuka (Awe-Ska (4-1) ) slo Jimmy Uso & Naomi (Day One Glow (2-3) )
Semifinaler (episode 13) og finale (TLC 2018)Semifinaler | Endelig | |||||
11. desember 2018 | ||||||
Jinder Mahal & Alicia Fox (Raw) | Furu | |||||
Apollo Crews & Bayley (Raw) | ||||||
Jinder Mahal og Alicia Fox (Raw) | ||||||
11. desember 2018 | ||||||
R-Truth and Carmella (SmackDown) | Innlevering | |||||
The Miz & Asuka (SmackDown) | ||||||
Carmella & R-Truth (SmackDown) | Furu | |||||
Årstid | Første kommentator | Andre kommentator | Tredje kommentator |
---|---|---|---|
1 | Corey Graves | Beth Phoenix | Michael cole |
2 | Michael cole | Renee ung | Vic Joseph |
Årstid | Annonsører | Å notere |
---|---|---|
1 og 2 | Greg Hamilton | Ringannonsør på Smackdown Live. |