År: 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Tiår: 1980 1990 2000 2010 2020 2030 2040 århundrer: XX th århundre XXI th århundre XXII th tallet Millennium: II th tusen III th tusen IV th tusen |
Afrika
Sør-Afrika , Algerie , Angola , Benin , Botswana , Burkina Faso , Burundi , Kamerun , Kapp Verde , Den sentralafrikanske republikk , Komorene , Republikken Kongo , Den demokratiske republikken Kongo , Elfenbenskysten , Djibouti , Egypt , Eritrea , Etiopia , Gabon , Gambia , Ghana , Guinea , Guinea-Bissau , Ekvatorial Guinea , Kenya , Lesotho , Liberia , Libya , Madagaskar , Malawi , Mali , Mauritania , Mauritius , Marokko , Mosambik , Namibia , Niger , Nigeria , Uganda , Rwanda , Sao Tome og -Prinsipp , Senegal , Seychellene , Sierra Leone , Somalia , Sudan , Sør-Sudan , Swaziland , Tanzania , Tsjad , Togo , Tunisia , Zambia og Zimbabwe AmerikaAntigua og Barbuda , Argentina , Bahamas , Barbados , Belize , Bolivia , Brasil , Canada ( Alberta , British Columbia , Manitoba , Nova Scotia , New Brunswick , Nunavut , Ontario , Quebec , Saskatchewan , Newfoundland og Labrador , Northwest Territories and Yukon ) , Chile , Colombia , Costa Rica , Cuba , Den Dominikanske republikk , Dominica , Ecuador , De forente stater , Grenada , Guatemala , Guyana , Haiti , Honduras , Jamaica , Mexico , Nicaragua , Panama , Paraguay , Peru , Saint Kitts og Nevis , Saint Vincent og Grenadinene , Antigua og Barbuda , Salvador , Surinam , Trinidad og Tobago , Uruguay og Venezuela AsiaAfghanistan , Saudi-Arabia , Armenia , Aserbajdsjan , Bahrain , Bangladesh , Bhutan , Burma , Brunei , Kambodsja , Kina , Kypros , Nord-Korea , Sør-Korea , De forente arabiske emirater , Georgia , India , Indonesia , Irak , Iran , Israel , Japan , Jordan , Kasakhstan , Kirgisistan , Kuwait , Laos , Libanon , Malaysia , Maldivene , Mongolia , Nepal , Oman , Usbekistan , Pakistan , Filippinene , Qatar , Russland , Singapore , Sri Lanka , Syria , Tadsjikistan , Thailand , Øst-Timor , Turkmenistan , Tyrkia , Vietnam og Jemen EuropaTyskland , Albania , Andorra , Armenia , Østerrike , Aserbajdsjan , Belgia , Hviterussland , Bosnia-Hercegovina , Bulgaria , Kypros , Kroatia , Danmark , Spania , Estland , Finland , Frankrike ( Lorraine ) , Georgia , Hellas , Ungarn , Irland , Island , Italia , Kasakhstan , Latvia , Liechtenstein , Litauen , Luxembourg , Makedonia , Malta , Moldova , Monaco , Montenegro , Norge , Nederland , Polen , Portugal , Romania , Storbritannia () , Russland , San Marino , Serbia , Slovakia , Slovenia , Sverige , Sveits , Tsjekkia , Tyrkia , Ukraina og Vatikanet OseaniaAustralia , De forente stater Mikronesia , Fiji , Salomon , Kiribati , Marshalløyene , Indonesia , Nauru , New Zealand , Palau , Papua Ny-Guinea , Samoa , Øst-Timor , Tonga , Tuvalu og Vanuatu |
Luftfart • Arkitektur • Plastikkunst • Astronautikk • Astronomi • Bil • Tegneserier • Jernbaner • Kino • Disney • Juss • Sjakk • Økonomi • Valg • Fantasi • Fotball • Datamaskiner • Spill • Videospill • Litteratur • Populærmusikk • Klassisk musikk • Numismatikk • Fritidsparker • Fotografi • Filosofi • Radio • Helse og medisin • Vitenskap • Science-fiction • Sosiologi • Sport • TV • Terrorisme • Teater |
Romain · kinesisk · gregoriansk · hebraisk · hinduistisk · hijri · persisk · republikansk |
2016 i asiatisk animasjon - 2017 i asiatisk animasjon - 2018 i asiatisk animasjon
Årstid | Start av sending | Tittel | Format | Animasjonsstudio | Kringkast kanal |
H I V E R | |||||
27. desember | Koro-Sensei Quest | Fjernsynserie | Lerche | Fuji TV | |
31. desember | Skjebne / Grand Order: første ordre | Fjernsynserie | Lay-duce | Tokyo TV | |
4. januar | Akibas tur animasjonen | Fjernsynserie | Gonzo | Tokyo TV | |
Nanbaka (sesong 2) | Fjernsynserie | Satelight | Nanbaka.tv | ||
5. januar | Masamune-kun no Revenge | Fjernsynserie | Silver Link | Tokyo MX | |
Seiren | Fjernsynserie |
Studio Gokumi AXsiZ |
TBS | ||
6. januar | Youjo Senki: Saga of Tanya the Evil | Fjernsynserie | NØTT | AT-X | |
Urara Meirochou | Fjernsynserie | JC Staff | TBS | ||
Blue Exorcist: Kyoto Saga | Fjernsynserie | A-1 Bilder | TBS | ||
Fuka | Fjernsynserie | Diomedea | WOWOW | ||
The Rakugo or life (sesong 2) | Fjernsynserie | Studio Deen | MBS | ||
Minami Kamakura Koukou Joshi Jitenshabu | Fjernsynserie |
JC Staff ACGT |
AT-X | ||
School Girl Strikers Animasjonskanal | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | ||
Kizumonogatari III: Reiketsu-hen | Film | Aksel | Kino | ||
7. januar | Demi-chan wa Kataritai | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | |
Chain Chronicle Hekuseitasu no Hikari | Fjernsynserie |
Telecom Animasjon Film Graphinica |
ABC Asahi | ||
Reikenzan Eichi e no Shikaku (sesong 2) | Fjernsynserie | Studio Deen | AT-X | ||
Kabaneri fra jernfestningen | Film | Wit Studio | Kino | ||
8. januar | ēlDLIVE | Fjernsynserie | Pierrot | Tokyo MX | |
Gintama (sesong 5) | Fjernsynserie | Soloppgang | Tokyo TV | ||
Nyanko-dager | Fjernsynserie | EMT Squared | Tokyo MX | ||
Idol-hendelser | Fjernsynserie |
Mappa Voln |
Tokyo MX | ||
Tales of Zestiria the X (sesong 2) | Fjernsynserie | Ufotable | Tokyo MX | ||
9. januar | Gabriel DropOut | Fjernsynserie | Doga Kobo | AT-X | |
Liten hekseakademi | Fjernsynserie | Avtrekker | Tokyo MX | ||
I salen, Sakamichi (sesong 3) | Fjernsynserie | TMS Entertainment | Tokyo TV | ||
Chiruran Nibun no Ichi | Fjernsynserie | LandQ Studios | Tokyo MX | ||
10. januar | ACCA 13-Ku Kansatsuka | Fjernsynserie | Madhouse | Tokyo MX | |
Hand Shakers | Fjernsynserie | GoHands | MBS | ||
11. januar | Kuzu no Honkai | Fjernsynserie | Lerche | Fuji TV | |
Ett rom | Fjernsynserie | Typhoon Graphics | Tokyo MX | ||
Piace - Watashi ingen italiensk | Fjernsynserie | Null-G | Tokyo MX | ||
Kaos; Barn | Fjernsynserie | Silver Link | Tokyo MX | ||
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (sesong 2) | Fjernsynserie | Studio Deen | Tokyo MX | ||
Kobayashi-san Chi no Maid Dragon | Fjernsynserie | Kyoto-animasjon | ABS Asahi | ||
12. januar | Marginal # 4 | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | |
13. jan | Onihei Hankachō | Fjernsynserie | Studio M2 | Fuji TV | |
14. januar | Omskriv (sesong 2) | Fjernsynserie | 8-bit | Tokyo MX | |
21. januar | BanG Dream! | Fjernsynserie |
Issen Xebec |
Tokyo MX | |
Granblue Fantasy animasjonen | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | ||
Black Butler: Book of the Atlantic | Film | A-1 Bilder | Kino | ||
5. februar | Kirakira ☆ PreCure Fasjonabelt | Fjernsynserie | Toei Animasjon | Asahi TV | |
18. februar | Sword Art Online: Ordinal Scale | Film | A-1 Bilder | Kino | |
22. februar | Yuyushiki | OAV | Kino Sitrus | ||
25. februar | Digimon Adventure tri.: Sōshitsu | Film | Toei Animasjon | Kino | |
Romfartsskip Yamato 2202: Ai no Senshitachi | Film | Xebec | Blu-ray | ||
Trinity Seven the Movie: Yūkyū Toshokan to Renkinjutsu Shōjo | Film | Syv buer | Kino | ||
17. mars | Dager | OAV | MAPPA | - | |
P R I N T E M P S | |||||
24. mars | Mobile Suit Gundam Thunderbolt (sesong 2) | OAV | Soloppgang | Daisuki.net | |
29. mars | Strike the Blood II | OAV | Silver Link | - | |
1 st april | Attack on Titan (sesong 2) | Fjernsynserie | Wit Studio | Tokyo MX | |
My Hero Academia (sesong 2) | Fjernsynserie | Bein | Nihon TV | ||
Future Card Buddyfight X | Fjernsynserie |
OLM Xebec |
Nihon TV | ||
Monster Strike (sesong 2) | Fjernsynserie | Hibari studio | Youtube | ||
Granblue Fantasy animasjonen | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | ||
Gin no Guardian | Fjernsynserie | Haoliners Animation League | Tokyo MX | ||
2. april | Tsugumomo | Fjernsynserie | Null-G | Animax | |
Alice & Zôroku | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | ||
Souryo til Majiwaru Shikiyoku no Yoru ni | Fjernsynserie | Syv | Tokyo MX | ||
Duell Masters | Fjernsynserie | Oppstigning | Tokyo TV | ||
3. april | Beyblade Burst God | Fjernsynserie | OLM | Tokyo TV | |
High School Star Musical (sesong 2) | Fjernsynserie | C-stasjon | Tokyo MX | ||
Warau-selger Ny | Fjernsynserie | Shin-Ei Animasjon | Tokyo MX | ||
Frame Arms Girl | Fjernsynserie |
Zexcs Studio A-Cat |
Tokyo MX | ||
4. april | Akashic Records of Bastard Magic Instructor | Fjernsynserie | Liden Films | AT-X | |
Oushitsu Kyoushi Heine | Fjernsynserie | Bro | Tokyo TV | ||
Idol Time PriPara | Fjernsynserie |
Tatsunoko Produksjon Dong Woo Animasjon |
Tokyo TV | ||
IDOLM @ STER CINDERELLA JENTER Gekijō | Fjernsynserie | Samling | Tokyo MX | ||
5. april | Boruto: Naruto Next Generations | Fjernsynserie | Pierrot | Tokyo TV | |
Sakurada Tilbakestill | Fjernsynserie | David Produksjon | Tokyo MX | ||
Busou Shoujo Machiavellism | Fjernsynserie | Silver Link | AT-X | ||
Sakura Quest | Fjernsynserie | PAWorks | Tokyo MX | ||
Love Kome: We Love Rice | Fjernsynserie | Oppmuntre filmer | Tokyo MX | ||
6. april | Kabukibu! | Fjernsynserie | Studio Deen | TBS | |
Clockwork planet | Fjernsynserie | Xebec | TBS | ||
Renai Bōkun | Fjernsynserie | EMT Squared | Tokyo TV | ||
Tsuki ga Kirei | Fjernsynserie | Føle. | Tokyo MX | ||
KADO: Det riktige svaret | Fjernsynserie | Toei Animasjon | Tokyo MX | ||
7. april | Rage of Bahamut: Virgin Soul | Fjernsynserie | Mappa | TBS | |
Berserk (sesong 2) | Fjernsynserie | Gemba Millepensee |
MBS | ||
Hinako Merknad | Fjernsynserie | Passione | AT-X | ||
Nobunaga no Shinobi (sesong 2) | Fjernsynserie | TMS Entertainment | Tokyo MX | ||
Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai! | Fjernsynserie | Fanworks | Tokyo MX | ||
Quan Zhi Gao Shou | VI HAR | G.CMay Animasjon & Film | - | ||
Twin Angel Break | Fjernsynserie | JC Staff | - | ||
8. april | Eromanga Sensei | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | |
Re: Skapere | Fjernsynserie | Troyca | Tokyo MX | ||
Rinne (sesong 3) | Fjernsynserie | Hjernebase | NHK | ||
9. april | Uchōten Kazoku 2 | Fjernsynserie | PAWorks | Tokyo MX | |
ID-0 | Fjernsynserie | Sanzigen | Tokyo MX | ||
10. april | Grimoire of Zero | Fjernsynserie | Hvit rev | AT-X | |
11. april | Shūmatsu nani shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte moratte ii desu ka? | Fjernsynserie | Satelight / C2C | Tokyo MX | |
Fukumenkei Støy | Fjernsynserie | Hjernebase | Tokyo MX | ||
Youkai-pakten (sesong 6) | Fjernsynserie | Shuka | Tokyo TV | ||
12. april | Kenka Banchou Otome: Girl Beats Boys | Fjernsynserie | Prosjekt N0.9 | - | |
Room Mate: One Room Side M | Fjernsynserie | Typhoon Graphics | Tokyo MX | ||
13. april | Saenai Heroine no Sodatekata ♭ (sesong 2) | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Fuji TV | |
Snackverdenen | Fjernsynserie | OLM | Tokyo TV | ||
14. april | DanMachi: Sword Oratoria | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | |
Sin Nanatsu no Taizai | Fjernsynserie |
TNK Artland |
Tokyo MX | ||
15. april | Atom: Begynnelsen | Fjernsynserie |
OLM Produksjon IG Signal.MD |
NHK | |
Tomica Hyper Rescue Drive Head | Fjernsynserie | OLM | TBS | ||
26. april | 91 dager | OAV | Shuka | - | |
6. mai | Fairy Tail: Dragon Cry | Film | A-1 Bilder | Kino | |
10. mai | Yu Gi Oh! VINN | Fjernsynserie | GALLO | Tokyo TV | |
15. mai | Dager | OAV | MAPPA | - | |
19. mai | Terra Formars | OAV | Liden Films | - | |
24. mai | Hai-Furi | OAV | IMS-produksjon | - | |
28. mai | Strike the Blood II | OAV | Silver Link | - | |
17. juni | The Irregular at Magic High School The Movie: Hoshi o Yobu Shōjo | Film | 8-bit | Kino | |
É T É | |||||
24. juni | Hina Logi ~ fra Luck & Logic ~ | Fjernsynserie | Doga Kobo | Tokyo MX | |
1 st juli | Kakegurui | Fjernsynserie | MAPPA | MBS | |
Skjebne / apokryfe | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | ||
Enmusubi no Youko-chan | Fjernsynserie | Haoliners Animation League | Tokyo MX | ||
Katsugeki! Touken Ranbu | Fjernsynserie | Ufotable | Tokyo MX | ||
2. juli | Knight's & Magic | Fjernsynserie | 8-bit | AT-X | |
Skjørt no Naka wa Kedamono Deshita | Fjernsynserie | Magisk buss | Tokyo MX | ||
Keppeki Danshi! Aoyama-kun | Fjernsynserie |
TMS Entertainment Studio Hibari |
Tokyo MX | ||
Battle Girl High School | Fjernsynserie | Silver Link | BS11 | ||
Senki Zesshō Symphogear AXZ | Fjernsynserie | Satelight | Tokyo MX | ||
3. juli | Kjærlighet og løgner | Fjernsynserie | Liden Films | Tokyo MX | |
Yōkai Leilighet no Yūga na Nichijō | Fjernsynserie | Shin-Ei Animasjon | Tokyo MX | ||
Isekai Shokudō | Fjernsynserie | Silver Link | Tokyo TV | ||
4. juli | Aho jente | Fjernsynserie | Diomedea | Tokyo MX | |
Tsurezure Children | Fjernsynserie | Studio Gokumi | Tokyo MX | ||
Nanamaru Sanbatsu | Fjernsynserie | TMS Entertainment | NTV | ||
5. juli | Saiyuki Reload Blast | Fjernsynserie | Platinum Vision | AT-X | |
NTR: Netsuzou Trap | Fjernsynserie | Skapere i pakke | Tokyo MX | ||
6. juli | Dykk !! | Fjernsynserie | Null-G | Fuji TV | |
Konbini Kareshi | Fjernsynserie | Pierrot | TBS | ||
7. juli | Action Heroine Cheer Fruit | Fjernsynserie | Diomedea | TBS | |
18 Hvis | Fjernsynserie | Gonzo | Tokyo MX | ||
Vatikanet Kiseki Chōsakan | Fjernsynserie | JCSTAFF | WOWOW | ||
Laget i avgrunnen | Fjernsynserie | Kino Sitrus | AT-X | ||
8. juli | Jikan no Shihaisha | Fjernsynserie | Prosjekt nr.9 | Tokyo MX | |
Shōkoku no Altair | Fjernsynserie | MAPPA | MBS | ||
Hitorijime My Hero | Fjernsynserie | Oppmuntre filmer | AT-X | ||
Mary and the Witch's Flower | Film | Studio Ponoc | Kino | ||
Ballroom e youkoso | Fjernsynserie | IG-produksjon | MBS | ||
9. juli | På Centaur's Life | Fjernsynserie |
Haoliners Animation League Oppmuntre filmer |
Tokyo MX | |
Prinsesse rektor | Fjernsynserie |
Studio 3Hz Actas |
Tokyo MX | ||
10. juli | Tenshi nr 3P! | Fjernsynserie | Prosjekt nr.9 | Tokyo MX | |
11. juli | Isekai wa Smartphone til tomo ni. | Fjernsynserie | Vassproduksjon | AT-X | |
Nytt spill !! (sesong 2) | Fjernsynserie | Doga Kobo | AT-X | ||
Mahōjin Guru Guru | Fjernsynserie | IG-produksjon | Tokyo TV | ||
12. juli | Ikemen Sengoku: Toki wo Kakeru ga Koi wa Hajimaranai | Fjernsynserie | TMS Entertainment | Tokyo MX | |
Hajimete no Gal | Fjernsynserie | NAZ | AT-X | ||
Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e | Fjernsynserie | Lerche | AT-X | ||
Clione no Akari | Fjernsynserie | Miste | Tokyo MX | ||
KAITO × ANSA | Fjernsynserie | Tengu kōbō | AT-X | ||
Teekyu (sesong 9) | Fjernsynserie | Millepensee | Tokyo MX | ||
Nora til Oujo til Noraneko Heart | Fjernsynserie | - | Tokyo MX | ||
13. juli | Spillere! | Fjernsynserie | Furusyltetøy | AT-X | |
14. juli | Jigoku Shōjo: Yoi no Togi (sesong 4) | Fjernsynserie | Studio Deen | Tokyo MX | |
15. juli | No Game, No Life Zero | Film | Madhouse | Kino | |
Pokémon filmen: Jeg velger deg! | Film | OLM | Kino | ||
21. juli | Seitokai Yakuindomo filmen | Film | GoHands | Kino | |
22. juli | Marvel Future Avengers | Fjernsynserie | Madhouse | - | |
Refleksjonen | Fjernsynserie | Studio Deen | NHK | ||
Mahou Shoujo Lyrisk Nanoha-refleksjon | Film | Syv buer | Kino | ||
24. juli | Kono subarashii sekai ni shukufuku o! 2 OAV | Fjernsynserie | Studio Deen | - | |
12 - 13. august | Owarimonogatari (sesong 2) | Spesiell | Aksel | - | |
18. august | Uchiage Hanabi shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka? | Film | Aksel | Kino | |
25. august | Kimi no Koe wo Todoketai | Film | Madhouse | Kino | |
26. august | Fate / kaleid liner Prisma ☆ Illya: Sekka no Chikai | Film | Silver Link | Kino | |
Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu KJÆRLIGHET! KJÆRLIGHET! KJÆRLIGHET! | OAV | Studio Comet | Kino | ||
A U T O M N E | |||||
8. september | UQ Holder! | OAV | JC Staff | - | |
2. oktober | Gintama . | Fjernsynserie | Bilder fra Bandai Namco | Tokyo TV | |
Omiai Aite wa Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji. | Fjernsynserie | Syv | Tokyo MX | ||
3. oktober | Mr. Osomatsu (sesong 2) | Fjernsynserie | Pierrot | Tokyo TV | |
Jūni Taisen | Fjernsynserie | Graphinica | AT-X | ||
THE IDOLM @ STER CINDERELLA JENTER Gekijō 2. sesong (sesong 2) | Fjernsynserie | Samling | Tokyo MX | ||
Svart kløver | Fjernsynserie | Pierrot | Tokyo TV | ||
Sengoku nattblod | Fjernsynserie | TYPHOON GRAFIK | Tokyo MX | ||
UQ Holder! | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | ||
4. oktober | Infinite-T Force | Fjernsynserie | Tatsunoko produksjon | NTV | |
Ameiro Cocoa Series: Ame-con !! | Fjernsynserie | - | Tokyo MX | ||
Urahara | Fjernsynserie |
EMT Squared Shirogumi |
Crunchyroll | ||
Konohana Kitan | Fjernsynserie | Lerche | Tokyo TV | ||
Ore-tacha Youkai Ningen | Fjernsynserie | DLE | Tokyo MX | ||
TsukiPro Animasjonen | Fjernsynserie | PRA | Tokyo MX | ||
Osake wa Fūfu ni Natte kara | Fjernsynserie | Skapere i pakke | Tokyo MX | ||
Shokugeki no Sōma: San no Sara (sesong 3) | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | ||
5. oktober | Bare fordi! | Fjernsynserie | Furusyltetøy | AT-X | |
King's Game | Fjernsynserie | Syv | AT-X | ||
6. oktober | Shōjo Shūmatsu Ryokō | Fjernsynserie | Hvit rev | AT-X | |
Kino no Tabi - den vakre verden- | Fjernsynserie | Lerche | AT-X | ||
Yūki Yūna wa yūsha de aru (sesong 2) | Fjernsynserie | Studio Gokumi | MBS | ||
Dynamisk akkord | Fjernsynserie | Pierrot | TBS | ||
7. oktober | IDOLM @ STER Side M | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | |
Den gamle Magus-bruden | Fjernsynserie | Wit Studio | Tokyo MX | ||
Hōseki no Kuni | Fjernsynserie | oransje | AT-X | ||
Garo: Vanishing Line | Fjernsynserie | MAPPA | Tokyo TV | ||
ClassicaLoid (sesong 2) | Fjernsynserie | - | NHK ETV | ||
Elske leve! Solskinn !! (sesong 2) | Fjernsynserie | Soloppgang | Tokyo TV | ||
Kode: Realiser - Sōsei no Himegimi | Fjernsynserie | MSC | AT-X | ||
Time Bokan: Gyakushū no San-Okunin | Fjernsynserie | Tatsunoko produksjon | YTV | ||
Dør Irae | Fjernsynserie | ACGT | TBS | ||
8. oktober | To biler | Fjernsynserie | Silver Link . | AT-X | |
Kortkamp !! Vanguard G: Z | Fjernsynserie | OLM | Tokyo TV | ||
Imōto Sae Ireba Ii. | Fjernsynserie | Silver Link . | Tokyo MX | ||
Barn av hvalen | Fjernsynserie | JC Staff | Tokyo MX | ||
Blend S | Fjernsynserie | A-1 Bilder | Tokyo MX | ||
Himōto! Umaru-chan R (sesong 2) | Fjernsynserie | Doga Kobo | AT-X | ||
Hōzuki no reitetsu (sesong 2) | Fjernsynserie | Studio Deen | Tokyo MX | ||
Anime-Gataris | Fjernsynserie | WAO World | Tokyo MX | ||
Blood Blockade Battlefront (sesong 2) | Fjernsynserie | Bein | MBS | ||
10. oktober | Netojū no Susume | Fjernsynserie | Signal. MD | Tokyo MX | |
Våkn opp, jenter! Shin Sho | Fjernsynserie | Millepensee | Tokyo TV | ||
12. oktober | Boku no Kanojo ga Majime Sugiru Shobitch na Ken | Fjernsynserie |
Diomedéa Studio White |
Tokyo MX | |
13. oktober | Yowamushi Pedal: Re: GENERASJON | Film | Ufotable | Kino | |
Inuyashiki | Fjernsynserie | MAPPA | Fuji TV | ||
RoboMasters The Animated Series | Fjernsynserie | Løvetann animasjonsstudio | WOWOW | ||
14. oktober | Fate / Stay Night: Heaven's Feel I. presage blomst | Film | Ufotable | Kino | |
Mars kommer inn som en løve (sesong 2) | Fjernsynserie | Aksel | NHK | ||
21. oktober | Code Geass: Lelouch of the Rebellion I. Kōdō | Film | Soloppgang | Kino | |
28. oktober | Kirakira ☆ PreCure A La Mode The Movie: Paritto! Omoide no Mille-feuille! | Film | Toei Animasjon | Kino | |
Baja no Studio | OAV | KyoAni | Kino | ||
4. november | Dans med djevler: Fortuna | Film | Hjernens base | Kino | |
11. november | Haikara-san ga Tōru -Benio, Hana no 17-sai- | Film | Nippon Animasjon | Kino | |
Gochuumon wa Usagi desu ka ?? ~ Kjære søsteren min ~ | Film | doA-produksjon | Kino | ||
17. november | Godzilla: Kaijū Wakusei | Film | Polygon Bilder | Kino | |
18. november | Mobildrakt Gundam Thunderbolt: Bandit Flower | Film | Soloppgang | Kino | |
2. desember | Donten ni Warau Gaiden: Ketsubetsu, Yamainu no Chikai | Film | Wit Studio | Kino | |
8. desember | Attack on Titan: Lost Girls | OAV | Wit Studio | - | |
9. desember | Girls und Panzer das Finale | Film | Madhouse | Kino | |
22. desember | Nekopara | OAV | NEKO ARBEIDER | Damp | |
26. desember | Hajimete no Gal | OAV | NAZ | - |